Holanda fiton bindshëm ndaj Rumanisë

Prishtinë | 03 Kor 2024 | 13:36 | Nga Ekonomia Online

Holanda pas fitores ndaj Rumanisë me rezultat 0:3 kualifikohet në çerekfinale të Euro 2024, ku do të përballet me fituesin e përballjes mes Austrisë dhe Turqisë

Holanda ka mposhtur Rumaninë me një rezultat të thellë prej 0:3.

Holanda trefishon epërsinë ndaj Rumanisë

Holanda ka shënuar golin e tretë ndaj Rumanisë.

Në minutën e 93-të ishte Malen ai i cili “vulosi” fitoren e hoandezëve.

Holanda pas fitores ndaj Rumanisë me rezultat 0:3 kualifikohet në çerekfinale të Euro 2024, ku do të përballet me fituesin e përballjes mes Austrisë dhe Turqisë

Të ngjashme