Hoti kritikon Kurtin: Mashtruesit në pozita vendimmarrëse bëhen të dëmshëm për shtetin

Prishtinë | 17 Jan 2023 | 18:14 | Nga Ekonomia Online

Ish kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, duke iu referuar kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se disa lindin dhe vdesin me një palë mend.

Hoti ka thënë se është impresive aftësia e disave për tu transformuar në qëndrime e veprime nga njëri ekstrem në tjetrin.

Më tej, ai ka thënë se mashtruesit kur janë në pozita vendimmarrës bëhen të dëmshëm për shtetin.

Të ngjashme