“Ka qenë e turpshme”- Nëna e Beyonces zbulon për herë të parë sekretin e këngëtares: Që e vogël është…

Prishtinë | 29 Maj 2024 | 15:36 | Nga Ekonomia Online

Nëna e këngëtares së njohur Beyonce, Tina Knowles ka rrëfyer për herë të parë bullizmin që vajza e saj ka përjetuar gjatë fëmijërisë.

Gjatë një interviste për “Vogue”, tregoi se Beyonce vite më parë është bullizuar sepse ka qenë shumë e turpshme.

“Ajo ishte shumë e turpshme dhe u bullizua për këtë. Por ditën që ajo u ngrit për dikë, ajo nuk u ngrit për veten e saj, ajo u ngrit për ta. Po emocionohem duke folur për të. Isha thjesht, nuk mund të isha më krenare për të”– tha Knowles.

Ndërsa vazhdoi duke folur për vajzën e vogël, 4, e cila sipas Tinës ishte ajo që frymëzoi linjën e kujdesit të flokëve të këngëtares.

Kujtojmë që Beyonce tashmë është një ndër këngëtaret më të suksesshme në botë, e cila ka fituar disa çmime “Oscar”, për këngët e saj të cilat janë kthyer në hite.

Të ngjashme