“Kam dashur të largohem nga Big Brother”, Luizi tregon si u bind të qëndronte

Prishtinë | 03 Maj 2023 | 13:04 | Nga Ekonomia Online

Teksa finalja afron, konkurrentët shkëmbejnë pyetje me njëri-tjetrin lidhur me eksperiencën dhe rrugëtimin brenda shtëpisë.

I pyetur nga Efi se nëse kishte menduar ndonjëherë të dilte nga shtëpia, Luizi ka folur pa doreza.

Luiz Ejlli ka zbuluar se ka dashur që të largohet nga “Big Brother VIP” rreth dy herë. Ai fillimisht tha “1 herë”, por pastaj shtoi dhe një moment tjetër e cila ishte kur është eliminuar partnerja e tij, Kiara Tito.

“Sa mirë bëri që u rikthye. Se i binte mos ta shikoja 1 muaj e gjysmë, është shumë. Tani i bie dy javë dhe e di që është e lumtur. E di që e ka unazën në gisht, e di se po pret edhe ajo. Tokë e zënë, tani është duke dalë thashë e ta ketë me vete, tokë private, ruhet nga shteti”, tha ai.

Të ngjashme