Kendall Jenner pozon tërësisht e zhveshur

Prishtinë | 27 Qer 2022 | 12:21 | Nga Ekonomia Online

Kendall Jenner i ka lënë pak vend imagjinatës të gjithë ndjekësve me foton e saj të fundit teksa ka pozuar tërësisht nudo.

Modelja është shfaqur e shtrirë duke marrë rreze dielli dhe duke mos pasur të veshur asnjë gjë përveç se një kapele jeshile.

Fotot erdhën menjëherë pas ndarjes nga lojtari i NBA-së, Devin Booker.

“Më thuaj ti dhe i dashuri yt u ndatë pa më thënë se ti dhe i dashuri ty u ndatë”, komentoi një ndjekës duke iu referuar marrëdhënies që sapo përfundoi me lojtarin e Phoenix Suns.

“Çifti i famshëm u ndanë vetëm javën e kaluar pas një lidhjeje dy- vjeçare, dhe supozohet se u ndanë sepse kishin synime të ndryshme, një burim i paidentifikuar foli për gazetën Page Six dhe përmendi se “Ndërsa ata ende kujdesen për njëri-tjetrin, Devin nuk do t’i propozonte martesë dhe se prioriteti i tij është karriera”.

“Karriera e Kendallit gjithashtu dominon jetën e saj”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme