Kiara Tito publikon foton e parë pas lindjes së vajzës, ja si duket moderatorja

Prishtinë | 20 Maj 2024 | 15:48 | Nga Ekonomia Online

Moderatorja Kiara Tito disa javë më parë solli në jetë fëmijën e saj të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Luiz Ejlli e pagëzuan vajzën e tyre me emrin Luna Mari Ejlli.

Ndonëse shumë e angazhuar pas së voglës, Kiara ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram foton e parë pas lindjes së Lunës.

E veshur me një këmishë në ngjyrë blu dhe një palë pantollona të gjera, krahas fotos moderatorja shkruan: “Përshëndetje”, duke treguar se është në një gjendje të mirë shëndetësore.

Të ngjashme