Kryetari Përparim Rama pret në takim kryeministrin e Shqipërisë, i ndahet çmimi “Çelësi i Qytetit”

Prishtinë | 10 Qer 2024 | 16:12 | Nga Flutura Sogonjeva Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka pritur në takim, kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, raporton Ekonomia Online.

Takimi mes Ramës dhe kryeministrit shqiptar, është mbajtur i mbyllur për medie.

Pas takimit, kreu i kryeqytetit dhe shefi i qeverisë shqiptare, pritet të dalin në një konferencë për media.

Të ngjashme