Aida Doçi kërkon ndjesë!

Prishtinë | 17 Shk 2017 | 00:46 | Nga

Këngëtarja Aida Doçi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor të titulluar “Ndjesë”.

Videoklipi është xhiruar në disa vende bregdetare në Turqi dhe shfaq Aidën shumë joshëse.

Aty, Aida me një zë therës i lutet, me siguri ndonjë djali, që ta falë. E kush do të ishte ai “i pashpirtë” që nuk do ta falte një vajzë si Aida. Por, shpresojmë që narracioni i këngës të mos ketë lidhje me jetë e saj reale.

Sido që të jetë, kënga dhe klipi janë pëlqyer menjëherë nga publiku.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme