Alaudini në shtrat me një femër, të zhveshur – Liberta i fotografon

Prishtinë | 11 Gus 2016 | 08:29 | Nga

Çfarë po ndodh në këtë dhomë?
Prezantuesit Liberta Spahiu dhe Alaudin Hamiti bashkë në një dhomë gjumi.

Por, ajo që vërehet është se Alaudini i cili është i shtirë në shtrat, siç duket me një femër tjetër, të dytë janë të zhveshur, ndërsa Liberta qëndron përballë tyre.

Ajo ka fotografuar dyshen, të cilët shihen të përqafuar ndërsa foton e ka shpërndarë në rrjetin social Snapchat.

1

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme