Angela Martini martohet “fshehtas” me të dashurin rumun

Prishtinë | 12 Dhj 2017 | 23:14 | Nga

Modelja e mirënjohur shqiptare, Angela Martini e cila karrierën e saj e ka zhvilluar kryesisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, sot ka njoftuar se i ka dhënë fund beqarisë.

Ajo në rrjetet sociale ka postuar disa fotografi nga ceremonia e tyre martesore. Ku ka shkruar se është martuar.

“E sapo martuar natën e kaluar me njeriun e ëndrrave! Jeta jonë është një film dhe ne guxojmë ta jetojmë ashtu siç duam! Origjinale, aq sa edhe e çmendur”, ka shkruar modelja e njohur, Martini. Angela Martini ka kurorëzuar dashurinë e saj me rumunin Dragos Savulescu.

Ajo që bie në sy është se modelja ka zgjedhur të duket shumë më ndryshe nga nuset e tjera, pasi që ka zgjedhur një fustan me ngjyrë të zi dhe transparent.

Image may contain: 1 person, smiling, standing and indoor

Image may contain: 2 people, people standing

Image may contain: 1 person, standing and indoor

Image may contain: 1 person, sitting and indoor

Image may contain: 2 people, people standing

Image may contain: 2 people, people standing

Image may contain: one or more people, people standing and indoor

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme