Bebe Rexha dhe Enca do të sjellin këngë së bashku

Prishtinë | 17 Shk 2021 | 10:47 | Nga Ekonomia Online

Enca dhe Bebe u bënë në një ‘live video’ në Instagram duke surprizuar ndjekësit.

Enca i propozon Bebe-s të bëjnë një këngë së bashku dhe Bebe përgjigjet e entuziazmuar.

Enca: Do të doja të të kisha ty në këngën e radhës…

Bebe: Le ta bëjmë

Enca: Do të isha shumë e lumtur

Bebe: Duhet të jetë një këngë më ritme shqiptare

Enca: Mund të fillojmë, kam diçka në mendje.

Sa njerëz do e kishin pasur qejf një bashkëpunim Bebe-Enca?

Enca ka premtuar disa surpriza për këtë vit dhe ndoshta bashkëpunime të këtyre përmasave është në planet e saj.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme