Brenda shtëpisë luksoze të Labinot Tahirit

Prishtinë | 20 Pri 2021 | 15:11 | Nga Ekonomia Online

Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, ka postuar një imazh brenda shtëpisë së tij.Ky imazh i rrallë nga këngëtari u komentua dhe u pëlqye shumë nga ndjekësit e tij.

“N’shpi tuj mendu kah me ia mbajt…🥂🕊🌹🕊”, shkroi Labi krahas kësaj fotografie.

Kujtojmë se, Labinot Tahiri ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme