Burri i bën dhuratë luksoze Shkurte Gashit

Prishtinë | 13 Jan 2022 | 08:59 | Nga Ekonomia Online

Shkurte Gashi është befasuar nga bashkëshorti i saj Alberti.

Ajo pranoi një orë të markës Rolex e që janë goxha luksoze dhe të kushtueshme.

Këngëtarja e ndau me ndjekësit në Instagram dhe e falënderoi burrin e saj publikisht.

Ndryshe, Shkurta dhe Alberti kanë një djalë njëvjeçar i cili quhet Mal.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme