Dafina pa make-up, e përkushtuar në kuzhinë (Foto)

Prishtinë | 11 Gus 2017 | 10:00 | Nga

Dafina Zeqiri kohët e fundit po kalon një pjesë të kohës në kuzhinë.

Ajo po rezulton të jetë një grua e zonja edhe në këtë aspekt, shkruan Indeksonline.

Së fundmi është shfaqur sërish, e thjeshtë pa make- up dhe e përkushtuar në ushqim.

Madje Daffy nuk ka hezituar të publikojë edhe video teksa shihet që ka përgatitur një ushqim të shijshëm.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme