Dua dhe Anwar nuk i ndajnë dot buzët nga njëri tjetri

Prishtinë | 24 Gus 2019 | 10:01 | Nga Ekonomia Online

Dua Lipa dhe Anwar Hadid duken aq të dashuruar gjatë pushimit të tyre në plazh.

Këngëtarja nga Kosova dhe modeli 23-vjeçar u panë duke u puthur të premten mbrëma në Malibu.

Çifti simpatik nuk mundi t’i largonte duart nga njëri tjetri gjatë surfimit në valët e detit.

Dua dhe Anwar e bënë publike lidhjen e tyre në muajin e kaluar dhe është raportuar se kishin qenë së bashku për disa muaj para kësaj.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme