Fansat e kritikojnë Khloe-n për photoshop të realizuar keq

Prishtinë | 05 Mar 2019 | 19:29 | Nga Ekonomia Online

Khloe Kardashian pati një ditë të keqe në Instagram përsëri pasi fansat e saj komentuan lidhur me photoshop-in që kishte përdorë në postimin e fundit.

Ata vunë në dukje disa elemente shumë të çuditshme në foto.

Khloe, 34 vjeç, shihet në foto duke u ngjitur shkallëve e veshur në pantallona dhe bluzë të ngushtë.

Kritikët ishin të shpejtë të akuzonin yllin për editimin e formave të figurës së saj në foto, duke theksuar se koka e saj duket shumë e madhe për trupin e saj të hollë dhe duke sugjeruar që proporcionet e dobëta janë rezultat i photoshop-it të keq.

Saucy: Fans attacked Khloe Kardashian on Instagram Monday after she posted this image, with critics accusing her of slimming down her body, making her head look enormous as a result
Voluptuous: The 34-year-old showcased every curve in the tight, sheer bodysuit, however Instagram followers insisted her body had been edited to look smaller, particularly her thighs

Të ngjashme