Nicki Minaj goditet me një objekt teksa performonte në skenë, reperja bën veprimin e papritur ndaj sulmuesit

Prishtinë | 22 Pri 2024 | 16:19 | Nga Ekonomia Online

Reperja e njohur amerikane, Nicki Minaj është përballur me një situatë aspak të këndshme në koncertin e saj të fundit.

Teksa ajo po performonte në skenë, një pjesëmarrësit e ka qëlluar artisten me një objekt.

Në videon që po bën xhiron e rrjetit duket qartë Nicki e cila menjëherë pas këtij veprimi ka marrë në dorë situatën dhe duke ia kthyer me të njëjtën “monedhë” pjesëmarrëses.

Reperja ndaloi performancën dhe goditit me të njëjtin objekt personin që e qëlloi atë, pastaj vazhdoi të këndonte sikur asgjë mos të kishte ndodhur.

Të ngjashme