Ish-Miss Kosova nuk frikësohet, vazhdon pushimet në Turqi

Prishtinë | 16 Kor 2016 | 14:40 | Nga

Ish-Miss Kosova, Arbnora Ademaj, po vazhdon pushimet në Turqi.

Bukuroshja super seksi vazhdon pushimet luksoze në Alanya, përkundër situatës së brishtë politike dhe sociale në Turqi.

Kujtojmë se në 24 orët e fundit kanë ndodhur trazira pas një tentim grusht shteti nga ushtria turke.

Por, kjo duke se nuk e ka penguar fare Arbnorën që të vazhdojë pushimet dhe ta tregojë trupin e saj bombastik.

arbnora (1)

arbnora (3)

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme