Flaka Krelani sakrifikon edhe ushqimin për veshje

Prishtinë | 29 Maj 2017 | 00:19 | Nga

Të jesh pjesë e ekranit kushton shumë, jo vetëm sepse nuk ke më një jetë private, por kushton shumë edhe nga ana monetare.

Që nënkupton se fustanet dhe make up i këngëtareve kushton shumë dhe jo në çdo rast është i sponizuar.

Të gjithë jemi kureshtarë dhe pyesim veten sesa harxhojnë femrat e njohura të ekranit shqiptar.

Pikërisht kësaj pyetjeje i janë përgjigjur për “Thumb”, disa nga vajzat e ekranit, por ajo ka shokuar të gjithë me deklaratën e saj ka qenë këngëtarja Flaka Krelani.

“Aq sa ngel ndonjëherë edhe pa ngrënë”, ka qenë përgjigja e Flakës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme