Hallet e “shkatërrojnë” Gentën, si duket tani (Foto)

Prishtinë | 11 Tet 2016 | 11:08 | Nga

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli, ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Ismajli, megjithatë aktive është në mbrëmje të ndryshme muzikore si brenda, ashtu edhe jashtë vendit,

Një gjë, e cila vërehet kohët e fundit, është se kjo këngëtare nuk shkëlqen si dikur.

Fytyra e Gentës duket shume e zbehur dhe pa formë, ndërsa flokët duken shumë të dëmtuara.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme