Heidi Lushtaku vjen me një fotosesion interesant

Prishtinë | 08 Jan 2021 | 16:20 | Nga Ekonomia Online

Heidi Lushtaku është përfolur shumë viteve të fundit për lidhjen e saj me boksierin, Haxhi Krasniqi.

Megjithatë, lidhja e tyre duket se nuk po ecën mirë dhe ende s’ka epilog nëse ka përfunduar apo ka ende diçka mes tyre.

Bukuroshja nga diaspora po investon në vete dhe po duket bukur.

Fotosesioni i fundit në të bardhë e dëshmon këtë më së miri.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme