Irina Shayk fotografohet për të parën herë si një nënë single

Prishtinë | 20 Qer 2019 | 16:46 | Nga Ekonomia Online

Modelja Irina Shayk është vendosur në qendër të mediave rozë, për shkak të ndarjes nga aktori i njohur Bradly Cooper. Së fundmi ajo është fotografuar në një park lojrash në New York së bashku me vajzën e saj Lea De Seine.

Ajo çfarë ka tërhequr vëmendje ka qenë pikërisht kombinimi i tyre në të veshur. Me fustane të firmës së njohur “Burberry”, Irina dhe Lea duket se e kanë shijuar së tepërmi kohën e kaluar bashkë.

Kujtojmë se Irina Shayk dhe Bradly Cooper janë ndarë pas një lidhjeje 4-vjeçare. Mediat e huaja raportojnë se ndarja ka ardhur pikërisht nga Irina Shayk, nën argumentat se Bradley nuk po i përkushtohej plotësisht familjes.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme