“Ishte shumë e vështirë”, Vesa tregon si e përjetoi Liani ndarjen nga babai

Prishtinë | 31 Jan 2019 | 09:53 | Nga Ekonomia Online

Prej disa muajsh këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma, dhe djali i saj dhe Big Bastës, Liani po jetojnë në Shqipëri. Ndërkohë Big Basta po qëndron ende në Zelandën e re.

Vesa ka treguar se Liani e ka përjetuar shumë keq largimin nga i ati.

“Shumë vështirë. Është mërzitur shumë dhe ka qarë”, ka thënë Vesa.

Këngëtarja dhe djali po qëndrojnë në Shqipëri për çështje dokumentesh, por do të rikthehen sërish në Zelandën e re pas disa muajsh.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme