Ja si e uron Shyhretja të bijën për ditëlindje (Foto)

Prishtinë | 12 Shk 2017 | 14:05 | Nga

Njomza, e bija e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli sot ka një ditë të veçantë. Ajo gëzon ditëlindjen e radhës.

Me këtë rast, Shyhretja ka thurur fjalët më të mira për të, shkruan Indeksonline.

“Urime ditëlindja o gëzimi jem i parë, paq shëndet dhe jetë të lumtur”, ka shkruar ajo përbri fotos.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme