Ka gati dy këngë të reja, Fifi pyet fansat se cilën duhet ta publikojë të parën

Prishtinë | 17 Jan 2021 | 15:33 | Nga Ekonomia Online

Filloreta Raçi e njohur me emrin artistik si Fifi, gjatë vitit që lamë pas ka qenë mjaft e angazhuar me projekte të reja.

Si një tekstshkruese dhe artiste e zonja, ajo solli disa këngë e bashkëpunime që u mirëpritën nga publiku.

Megjithatë, ajo ka menduar që edhe këtë fillimvit të sjell një të tillë për fansat e shumtë që numëron gjithandej trojeve shqiptare.

Ajo ka bërë një postim së fundmi në Instagram, përmes të cilit tregon se ka gati dy projekte të reja por që kërkon ndihmën e fansave se cilin prej tyre ta lansojë të parin.

“Një surprizë e vogël. Cilën ta publikoj nanusha. 1. Maniac apo 2. Gjithmonë kthehesh”, ka shkruar ajo.

Disa prej ndjekësve pëlqyen projektin e parë, e disa të tjerë votuan për këngën e dytë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme