Kaq vite i mbushi këngëtarja Shkenda Dubova

Prishtinë | 11 Pri 2021 | 09:32 | Nga Ekonomia Online

Artistja shqiptare, Shkenda Dubova, gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes. Bukuroshja brune është tejet e angazhuar me punë, teksa nuk lë anash edhe postimet atraktive për fansat e saj.

Ndërkohë, në disa imazhe që ajo shpërndau në Instagram u kuptua se fansat dhe kolegët e saj po i urojnë më të mirat në jetë.

Urime të shumta i erdhën asaj edhe nga figura të njohura publike, me të cilët Shkenda mban raport të mirë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme