Ledri Vula dhe Sara Hoxha shfaqen të lumtur krah njëri-tjetrit

Prishtinë | 06 Qer 2021 | 13:05 | Nga Ekonomia Online

Dyshja e njohur, Ledri Vula dhe Sara Hoxha, janë tejet të komentuar në faqet rozë.

Pothuajse secili postim i tyre bëhet viral në rrjet, derisa marrin vëmendje të madhe nga audienca.

Së fundmi çifti ka zgjedhur që të pushojë në bregdet, derisa u panë duke shkrepur imazhe së bashku.

Të njëjtën fotografi e ka shpërndarë Sara në rrjetin social Instagram, derisa shiheshin të përqafuar.

Që të dy ishin të veshur me të zeza, teksa u shfaqën duke marrë poza interesante para kamerës.

Vula dhe Hoxha përndryshe janë prindër të një vajze, e cila quhet Poem Blu.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme