Loredana thotë se është beqare: Jam e hapur për dashuri të re, dua të martohem dhe të kem prapë fëmijë

Prishtinë | 23 Kor 2022 | 11:55 | Nga Ekonomia Online

Reperi i njohur nga Shqipëria, Noizy së fundmi ka organizuar një festë private për miqtë dhe kolegët për të promovuar koncertin e tij “Alpha show” që do të mbahet në Tiranë më 14 gusht.

Në mesin e të ftuarave ishte edhe reperja, Loredana me të cilën solli bashkëpunimin “Heart Attack” që tashmë është kthyer në një hit veror.

Në ahengun e reperit, Loredana dha edhe një deklaratë për emisionin “Prive” ku edhe foli për jetën private.

E pyetur për statusin e saj aktual, Loredana u shpreh se aktualisht është beqare por që është e hapur për dashurinë.

“Unë jam gjithmonë e hapur për një dashuri të re, kam dëshirë prapë të martohem, prapë të bëj fëmijë, jam e lumtur por ende nuk kam një lidhje të re”, u shpreh Loredana.

Theksojmë që Loredana tashmë është vajzë e një nënë, Hana nga lidhja e saj e mëparshme me reperin, Mozzik, me të cilin ka ndarë rrugët prej kohësh.

Ndryshe, mes tjerash reperja shpreh se me Noizyn kanë në plan që të realizojnë edhe një tjetër duet.

Të ngjashme