Luana super elegante nga Dubai

Prishtinë | 03 Jan 2020 | 16:36 | Nga Ekonomia Online

Luana Vjollca vendosi që ditët e para të 2020-ës t’i kalojë në Dubai pranë më të dashurve të saj.

Ajo ka udhëtuar në atë vend bashkë me Getin dhe Marinën, të paktën këta i kemi parë në imazhet që i postuan në rrjete sociale.

Së fundi, ajo postoi video dhe fotografi të reja nga vendet që i kanë vizituar, ndërsa po e shijon në maksimum qëndrimin në atë vend.

Për ndryshe, Luana përmbylli një vit shumë të suksesshëm, ndërsa paralajmëroi gjëra të mëdha për këtë vit./ge

View this post on Instagram

✨✨✨

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme