Majk e ka seriozisht me këtë femër? Kapet sërish ‘mat’ me të

Prishtinë | 20 Dhj 2017 | 11:30 | Nga

Reperi Majk duket se e ka harruar shumë shpejt Majlinda Zekën.

E fakti që me të e ka një djalë nuk po e pengon që ta vazhdoj jetën e tij prej një djali që ndërron të dashurat aq shpesh, shkruan lajmi.net
Para pak javësh ai është kapur ‘mat’ me një femër dhe pothuajse të gjitha mediet kanë shkruar për të.

E njëjta gjë ndodhi sërish ku reperi u kap ‘mat’ me femrën me të cilën si duket e ka marrë shumë seriozisht.

Në një foto të publikuar nga një fanse ai cilësohet si djalë ‘problematik’ ndërsa në foto ani pse nga larg duket se është e njëjta femër me të cilën u pa javë më parë krah për krahë.

 

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme