Martohet Era Istrefi?

Prishtinë | 06 Kor 2018 | 19:16 | Nga

Këngëtarja e hitit ”Bon bon” , Era Istrefi e cila po ndërton karrierë ndërkombëtare ka habitur me një video që ka publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram.

Ajo ka treguar unazën që i ka bërë dhuratë vetes, duke thënë se tani edhe zyrtarisht është e martuar.

“Zyrtarisht martova veten time”, ka shkruar Era.

Besohet se klo është vetë një shaka e saj.

Këngëtaren do ta shohim në natën finale të botërorit teksa këndon ‘himnin’ e Kupës së Botës për këtë vit.

Ajo së bashkë me Will Smith dhe Nickey Jam janë interpretues të këngës së “Live It Up”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme