Më në fund, Irina prezanton vajzën e saj (FOTO)

Prishtinë | 18 Kor 2017 | 10:57 | Nga

Supermodelja Irina Shayk më në fund na ka dhënë kënaqësinë për të parë vajzën e saj, Lea. Mami Irina është fotografuar teksa shëtiste me të voglën e saj në park.

Ndryshe nga herët e tjera, Irina mbante në duar vajzën, dhe shihej qartazi portreti i vogëlushes. Lea pa dyshim është një vajzë shumë e bukur, njësoj si ëma dhe babai.

Modelja ruse në fakt që disa ditë pas lindjes së vajzës është parë në super formë njësoj si edhe në këto foto të publikuara nga Daily Mail.

Simply darling: Little Lea was dressed in a dark blue romper with red stripes at the cuff. She was bare-legged in a pair of white socks and wore a colorful sun hat tied under her chin

Bling: The Russian beauty showed off the large emerald and diamond ring she's been wearing since December, although there's no official confirmation she is engaged to Bradley Cooper

View this post on Instagram

@voguespain @mariotestino 🖤

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

View this post on Instagram

Summer with @intimissimiofficial 💚

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

View this post on Instagram

#Unpublished 📸💜 @mertalas @macpiggott #tbt

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

View this post on Instagram

🇫🇷💛✨

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme