Meghan dhe Harry bëjnë pushime përrallore në Ibiza

Prishtinë | 18 Gus 2019 | 14:51 | Nga Ekonomia Online

Meghan Markle dhe Princi Harry qëndruan në kompleksin e një miliarderi në pushimin e tyre në Ibiza, ku vilat kushtojnë deri në 120,000 funte në javë.

Dyshja mbretërore, të cilët morën avionin e tyre të tretë privat në tetë ditë kur fluturuan në jug të Francës të mërkurën, qëndruan në kompleksin e mrekullueshëm Vista Alegre të pallateve me pamje nga deti në fillim të këtij muaji për të festuar ditëlindjen e 38-të të Meghan.

Vilat më të shtrenjta me pamje nga ujërat e kaltra të Portit Porroig të Ibiza-s kushtojnë 20,000 funte në javë, por çmimi i të tjerave në kërkim rritet deri në 120,000 në javë.

The royal eco-warriors, who took their third private jet in just eight days when they flew into the south of France on Wednesday, stayed at the gorgeous Vista Alegre gated complex of sea-facing mansions after jetting off on August 6 (pictured: poolside at the £20,000 per week Villa Moon)
The gorgeous living room in the Villa Moon mansion, which costs £20,000 per week, its website says: 'Located in a quiet residential area of the West Coast facing unobstructed sea views the property offers a grand house built over two levels with an enormous swimming pool and plenty of terrace space for maximising outdoor lifestyle'

Duka dhe Dukesha e Sussex-it, me foshnjën Archie, u futën në ishull më 6 gusht para se të shiheshin në vendpushimin përrallor.

Vendasit i thanë gazetës se siguria tashmë është e rreptë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme