Merr fund martesa 17-vjeçare e Jonida Maliqit

Prishtinë | 24 Qer 2017 | 12:27 | Nga

Duket se gjithçka është zyrtarizuar dhe këngëtarja po i jep fund lidhjes së saj 17-vjeçare me bashkëshortin Gent Prizreni.

Lajmin, e kanë raportuar për “Revista Who” burime pranë gjykatës. Deri më tani Maliqi nuk ka pranuar të jap asnjë koment rreth kësaj.

Prindër të një djali, çifti gjithmonë ka zgjedhur të mbajë një profil të ulët publik. Thuhet gjithashtu se prej muajsh,  dyshja nuk jetojnë më së bashku.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme