Miley Cyrus i digjet shtëpia në Kaliforni

Prishtinë | 12 Nën 2018 | 19:33 | Nga Ekonomia Online

Miley Cyrus, Robin Thicke dhe Gerard Butler janë ndër të famshmit që u janë shkatërruar shtëpitë nga dy zjarre të mëdha që shpërthyen në Kaliforni.

Këngëtarja Miley tha se e kishte lënë shtëpinë pasi që e dinte se kjo do të ndodhte, njofton Klan Kosova.

“Unë jam një nga ata me fat, kafshët e mia janë të sigurta dhe kjo është me rëndësi tani për tani”, tha Cyrus.

“Shtëpia ime nuk qëndron më, por kujtimet e ndara me familjen dhe miqtë qëndrojnë ende”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme