Motrat Ismaili shkëlqejnë, shfaqin linjat e tyre seksi

Prishtinë | 15 Tet 2019 | 18:18 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zanfina Ismaili, ka kohë që tashmë nuk po merret me muzikë.

Megjithatë, ajo vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave rrëmben herë pas here vëmendjen e ndjekësve të saj.

Së fundmi, Zanfina ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi, ku është shfaqur mjaft atraktive në një aheng familjar, bashkë me të motrën e saj, Emën.

Duke vënë në pah figurën e saj atraktive trupore, Ismaili është dukur mjaft tërheqëse veshur me një fustan të zi elegant.

Ndërkohë, në një imazh të publikuar së fundmi, këngëtarja ndau me ndjekësit një fotografi tjetër, ku shfaqej mjaft tërheqëse.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme