Mr.Bean bëhet baba për të tretën herë

Prishtinë | 12 Nën 2017 | 16:23 | Nga

Rowan Atkinson i njohur për të gjithë si Mr.Bean u bë baba për të tretën herë.

Aktori 62-vjeçar është bërë baba edhe i një fëmije me partneren, 33 vjeçaren Louise Ford.

Ai me Louisen është lidhur në vitin 2013, ku aktorja u bë e famshme në saje të portretizimit të Kate Middletonit në komedinë “The Windsors” të Channel 4.

Mr.Bean nga martesa e mëparshme me Sunetra Sastry ka dy fëmijë, djalin Benin 23 vjeçar dhe vajzën Lilz 21 vjeç.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme