Një histori dashurie mes motrave, përmes fotove

Prishtinë | 13 Sht 2017 | 12:02 | Nga

Dashuria mes motrave është ndryshe nga të tjerat.

Nuk krahasohet me asnjë, dhe ajo mes Luanës dhe Marinës është mishërim i këtij postulati.

Mese një here kemi folur për të, përmes statuseve qe ato i dedikojnë njëra-tjetrës, por Luana tani ka vendosur që me disa foto te thjeshta, të tregoje atë qe ndoshta nuk thuhet me fjalë…

Mjafton të shihni fotot për ta kuptuar këtë histori dashurie që është rritur dita-ditës.

 

View this post on Instagram

Kaq shume e lumtur!

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

Bashke!

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

Gjithmone..

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme