Pamje të rralla nga dasma e Mihrije Brahës dhe Naim Abazit

Prishtinë | 04 Maj 2021 | 13:02 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarët Mihrije Braha dhe Naim Abazi sot festojnë 29 vjetorin e martesës.

Me rastin e këtij përvjetori, ka qenë vetë Mihrija që ka publikuar fotografi nga dasma e tyre.

Në fotot e publikuara në InstaStory, ata mezi njihen.

Më poshtë gjeni fotot e publikuara nga Mihrija:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme