Pas disa muajsh, reperi shqiptar del nga burgu

Prishtinë | 21 Pri 2021 | 09:27 | Nga Ekonomia Online

Reperi gjilanas, Blleki prej më shumë se katër muajsh u zhduk nga jeta publike dhe gjatë kësaj kohë nuk postoi asgjë në rrjetet sociale.

Jo zyrtarisht u tha se arsyeja është arrestimi i tij nga policia për posedim të substancave narkotike.

Nuk dihet nëse i ka lënë prapa tërësisht problemet me drejtësinë por një gjë është e sigurte ai ka rifituar lirinë.

Këtë e ka lënë të kuptohet përmes rrjeteve sociale ku ka postuar pas daljes nga burgu, ku qëndroi për disa muaj këtë radhë duke sqaruar edhe raportin me PINT pas fshirjes së disa projekteve të tij nga kanali zyrtar i label-it.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme