“Përhajr gjyshe”, publikohet bashkëpunimi i radhës i Shyhrete Behlulit me Gold AG

Prishtinë | 08 Qer 2021 | 09:15 | Nga Ekonomia Online

Artistja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli, ka prezantuar projektin e ri muzikor dedikuar gjysheve.

“Përhajr gjyshe” mban titullin kënga e re, për të cilën ka bashkëpunuar me reperin Gold AG.

Projekti i dyshes u kompletua edhe nga ana vizuale, ndërsa artistët marrin vëmendje me paraqitjen skenike.

Teksti dhe muzika u bë nga Arian Agushi, kurse për orkestrimin është përkujdesur Alban Furtuna.

Klipi ndërkohë është realizuar në një nga resortet luksoze në Gjilan.

Kjo nuk është kënga e parë e përbashkët e artistëve, të cilët më parë kanë sjelle dhe disa të tilla që janë pritur gjithnjë mirë nga fansat e publiku.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme