Pink dhe Hart festojnë 14 vjetorin e martesës

Prishtinë | 08 Jan 2020 | 11:02 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja amerikane Pink dhe bashkëshorti i saj, Carey Hart, janë më të dashuruar se kurrë.

Ylli i muzikës pop, 40-vjeçe, dhe bashkëshorti i saj, Hart, 44-vjeç, dje festuan përvjetorin e 14-të të martesës, derisa nuk munguan dedikimet emocionale ndaj njëri-tjetrit.

“14 vite i martuar me këtë grua të mrekullueshme”, shkroi ai. “Jam shumë i lumtur me jetën që kemi ndërtuar së bashku. Të dy prej neve erdhëm nga shtëpi të ndryshme, por ne punuam shumë për lidhjen tonë”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme