Rin4 dhe BimBimma sjellin këngën e re “Nuk”

Prishtinë | 07 Mar 2021 | 15:39 | Nga Ekonomia Online

Reperi shqiptar, BimBimma, ka prezantuar me videoklip projektin e ri muzikor.

“Nuk” mban titullin kënga e tij e re, të cilën e ka sjell në bashkëpunim me artisten RIN4.

Tekstin e ka shkruar Itsbimz, kurse për ‘beat-in’ është përkujdesur Apollo.

BimBimma dhe RIN4 sjellin këngën e re (Foto: YouTube)

Miksimi dhe masterizimi është bërë nga ‘Nome Entertainment’ dhe videoja i është besuar produksionit ‘Macrofilms’.

Klipin e plotë tanimë e gjeni të lansuar në YouTube në kanalin zyrtar të BimBimmës.

Theksojmë që “Nuk” është publikuar fillimisht në Spotify, e më pas edhe në platformat e tjera muzikore.

Rina Gashi, e njohur si RIN4, ndryshe është emër i ri në skenë dhe shumë premtues

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme