Sherr për një femër, reperi sulmon me gotë një person

Prishtinë | 13 Shk 2020 | 15:53 | Nga Ekonomia Online

Reperi i njohur është treguar i ashpër me një person dhe e gjithë kjo për shkak të një femre.

Reperi i njohur, Slowthai, ka goditur me gotë shampanje një person nga turma gjatë “NME Awards”, shkruajnë mediat e huaja.

Ky reagim erdhi pas komenteve që një prej anëtarëve në turmë ka komentuar bukuroshen Katherine Ryan.

Pasi hodhi gotën, 25-vjeçari u hodh me nxitim nga skena për të qëlluar me grushte personin që ofendoi komedianen e njohur.

Nuk dihet saktësisht se çfarë është thënë nga turma, por thuhet se reperi u ndalua nga forcat e sigurisë për të mos përshkallëzuar konfliktin./sn

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme