Shyhrete Behluli uron 28 Nëntorin: Lavdi të gjithë dëshmorëve që ranë për liri

Prishtinë | 28 Nën 2020 | 14:21 | Nga Ekonomia Online

Dita e Flamurit ka filluar me urime të shumta nga krerët e të dy shteteve si dhe fytyrat e tjera publike.

Këngëtarja Shyhrete Behluli vendosi të urojë shqiptarët me rastin e 28 Nëntorit, duke publikuar një fotografi të nipërve të saj me veshje kombëtare.

“Gezuar 28 Nentori, Lavdi te gjithe deshmorve qe ran per Liri, lirin qe sot po e gezojm! 🇦🇱❤️”, shkruan ajo.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme