Stresi pohon se ka shitur dy kilogramë drogë në Spanjë (Video)

Prishtinë | 19 Jan 2017 | 10:11 | Nga

Reperi i njohur Stresi ndonëse është në kërkim të policisë shqiptare, ai është arratisur në Kosovë, ndërsa ka qenë i pranishëm në emisionin Reload të RTV Dukagjinit.

Arkimed Lushaj ka pohuar duke u tallur se për të jetuar në Spanjë, të ketë shitur dy kilogramë drogë për një periudhë shtatë mujore.

Stresi gjithashtu ka ka folur edhe për kolegët e estradës, konkretisht për pjesëtarin e labelit Babastars, Getoar Selimin i njohur si Geti.

Për këtë të fundit reperi shqiptar ka pohuar ‘e thërret Get katoliku, pasi që tashmë është e lidhur me një femër të religjionit të krishter’, duke ju referuar lidhjes me bukuroshen Marina Vjollca.

Pos kësaj ka fol edhe rreth karrierës dhe të rejave që do ti sjell për fansat.

https://www.youtube.com/watch?v=hriZuZJP1RY

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme