Vdes modelja e “Playboy” pasi i dashuri e hedh nga ballkoni

Prishtinë | 19 Shk 2020 | 16:05 | Nga Ekonomia Online

Modelja e ‘Playboy’ ka vdekur në mënyrë tragjike.

Ka vdekur terapistja e Hollywood-it dhe njëkohësisht modelja e famshme e “Playboy”, Amie Harwick, shkruajnë mediat e huaja.

Vdekja e saj erdhi në mënyrë tragjike pasi dyshohet se ish i dashuri i saj, Gareth Pursehouse e ka hedhur nga ballkoni.

Amie u gjet pa shenja jete dhe tërësisht e gjymtuar si pasojë e rënies, në ambientet e jashtme të apartamentit të saj në Hollywood Hills.

Ajo ishte e fejuara e komedianit të njohur Drew Carey. GazetaExpress.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme