Vritet reperi i njohur

Prishtinë | 01 Pri 2019 | 08:25 | Nga Ekonomia Online

Nipsey Hussle ka vdekur.

Raportohet se reperi 33 vjeçar ka vdekur pasi u qëllua me armë, të dielën ndërsa ishte duke qëndruar jashtë dyqanit të tij të veshjeve në lagjen Hype Park, në Los Angeles.

Të dy burrat e tjerë që janë qëlluar janë në gjendje të rëndë ndërsa i dyshuari është në arrati.

Nipsey la pas dy fëmijë dhe të dashurën e tij, Lauren London.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme