Kurti takohet me Zëvendës Ndihmës Sekretaren e Departamentit të Shtetit, Nicole Chulick

Prishtinë | 20 Maj 2024 | 14:38 | Nga Flutura Sogonjeva Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka pritur në takim Zëvendës Ndihmës Sekretaren e Departamentit të Shtetit nga byroja për Demokraci, të Drejta të Njeriut dhe Punë, Nicole Chulick, e cila ishte e  shoqëruar nga ambasadori amerikan në Kosovë, Hovenier, raporton Ekonomia Online.

Zëvendës Ndihmësja Sekretarja e Departamentit të Shtetit nga byroja për Demokraci, të Drejta të Njeriut dhe Punë, Nicole Chulick po qëndron për vizitë në Kosovë.

Ajo më herët ka takuar edhe presidenten Vjosa Osmani.

Të ngjashme