Si ta bëni më frymëzues këndin tuaj të leximit

Prishtinë | 16 Kor 2021 | 23:00 | Nga Ekonomia Online

Ditët e ngarkuara në punë dhe problemet e tjera të jetës shpeshherë na i largojnë vëmendjen nga libri. Por një kënd i këndshëm i arreduar bukur mund tua kthejë dëshirën për të lexuar duke i dhuruar vetes një pushim çlodhës.

Ne ju sugjerojmë të shfrytëzoni hapësirat duke treguar shijen dhe krijimtarinë tuaj, një kënd i përsosur leximi ka nevojë për një karrige te rehatshme, një ndriçim të shkëlqyer dhe sigurisht librat! Me të siguruar këto elementë, filloni e luani me ngjyrat e preferuara dhe gjithçka që do të keni nevojë për një ambient sa më komod.

Këndi juaj i leximit është gati! Në galeri do të gjeni ide kreative ku mund të frymëzoheni për të realizuar këtë vend çlodhës. Lexim të mbarë!

Image result for bibliotheque home design

Image result for bibliotheque home design

Image result for bibliotheque home design

Image result for bibliotheque home design

Image result for reading corner design

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme